0 Kč

Vytvoříme pro vás svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny

 

Chci do e-shopu

Svatba, narození dítěte, křtiny, narozeniny...

O každé vaší údálosti dáme vědět světu

 

Chci do e-shopu

Vytvoříme tiskoviny pro všechny události. Stačí si vybrat

 

Texty k pozvánce na křtiny

Významnou událostí v rodině jsou bezesporu křtiny, na kterých by vaše rodina neměla chybět. Pokud si nevíte rady s pozvánkou, podívejte se na naše šablony s pozvánkami ke křtu. Inspiraci k textům pak najdete v článku níže.

Na pozvánce by určitě neměly chybět údaje kdy, kde a v kolik hodin se křest koná. Já bych určitě doporučila doplnit také informaci, jestli bude křest v průběhu mše, po ní nebo zcela samostatně. Předejdete tím nedorozumění v odhadu časové náročnosti obřadu. Pokud plánujete příbuzné pozvat na oběd (posezení), doplňte to také.

Tyto texty prošly jazykovou korekturou. Chtěli jsme si být jistí, že jsou po češtinářské stránce správně napsané.

 

 • Olivie Koukalová bude pokřtěna 1. 10. 2019 v kostele sv. Barbory v Kutné Hoře. Křest proběhne po mši, která začíná v 11 hodin.
 • Srdečně Vás zveme na křtiny naší dcery Olivie dne 1. 10. 2019 v 11 hodin, v kostele sv. BarboryKutné Hoře.
 • Oliver Koukal se stane dítětem Božím 1. 10. 2019 v 11 hodin v kostele sv. Barbory v Kutné Hoře. Srdečně Vás zveme na křest.
 • Srdečně Vás zveme na křest našeho syna Olivera. Křest proběhne v kostele sv. BarboryKutné Hoře dne 1. 10. 2019 od 11 hodin. Oslava proběhne po křtu u nás doma. / Následně Vás zveme na pohoštění.
 • Srdečně Vás zveme na křest našeho syna Olivera, který se koná 1. 10. 2019 v 11 hodin v kostele sv. Barbory v Kutné Hoře. Těší se na Vás rodina Koukalova.

Pozvánku můžete doplnit také o verš z bible nebo modlitbu

 • V těch dnech přišel Ježíš z Nazareta v Galileji a byl v Jordánu od Jana pokřtěn. Vtom, jak vystupoval z vody, uviděl nebesa rozevřená a Ducha, který jako holubice sestupuje na něj. A z nebe se ozval hlas: „Ty jsi můj milovaný Syn, tebe jsem si vyvolil.“ (Marek 1:9-11)
 • Ježíš odpověděl: „Amen, amen, pravím tobě, nenarodí-li se kdo z vody a z Ducha, nemůže vejít do království Božího. (Jan 3,5)
 • Jako si Otec zamiloval mne, tak jsem si Tě zamiloval já. Zůstaň v mé lásce. (J 15,9)

 • Pane, vezmi toto dítě k sobě, ochraň ho a zahřej ho svou láskou.
 • Andělíčku můj strážníčku,
  opatruj mi mou dušičku
  opatruj ji ve dne v noci,
  od škody a od zlé moci.
  Andělíčku, strážce můj,
  Tělo, duši opatruj.

 

Vše, co vidíte, vám rádi vytvoříme

pozvánka na křtiny pozvánka na křtiny pozvánka na křtiny kluk

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Všechny šablony, do kterých vkládáme vaše texty, jsme vytvořili. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Díky tomuto systému šablon tvoříme originální pozvánky, které jsou finančně dostupné.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

 • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

  Karin a Adam

 • Velice Vám děkujeme za Vaši vstřícnost, individuální přístup, trpělivost a za kvalitu jakou jsou oznámení zpracována. Oznámení vypadají přesně podle našich představ, jsou jemná a originální... Budeme mít díky Vám krásnou vzpomínku na Náš den.

  Lenka Lísková

 • Tak už máme svatební oznámení doma a chtěli bychom vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vše je perfektní, od samotného návrhu, přes papír až po pečlivé balení :) ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků!

  Simona a Jakub

Další reference najdete na našem Facebooku nebo od zákazníků na Fleru.

 

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu
 
 

Spolupracujeme s dalšími profesionály

 
AV your day
Veronika a její svatební tým. S nimi se vaše představy o svatbě stanou skutečností!