Kontaktujte nás: info@artyp.cz
0 Kč

Vytvoříme pro vás svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny

 

Chci do e-shopu

Svatba, narození dítěte, křtiny, narozeniny...

O každé vaší údálosti dáme vědět světu

 

Chci do e-shopu

 

Vytvoříme tiskoviny pro všechny události. Stačí si vybrat

 

Nejsme žádná velkovýrobna. Tvoříme pro vás originální svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou.

koukalovi artyp

A jsme na to dva – Kač a Kuba Koukalovi. Jeden technik, druhý umělec a dohromady zapálená dvojka, která si splnila sen. (Teda teď už jsme tři. Nejmladší člen našeho týmu Ondra zatím jen kouká mamce přes rameno).

Kač je vystudovaná grafička s duší umělce, která vytváří všechny produkty Artypu. Tvoří, maluje, kreslí, ilustruje a neustále přemýšlí nad novými grafickými návrhy nejen svatebních oznámení.

Kuba je ten, který s vámi komunikuje a zajišťuje, aby vše fungovalo a bylo podle vašich představ.

A jak to všechno začalo?

Byla svatba… Tak sice příběh většinou končí, ale u nás to byl začátek. Jako nevěsta jsem měla jasnou představu o tom, jak by měla vypadat nejen naše svatba, ale i svatební oznámení. A protože jsem grafička (vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně a bakalářský obor na Fakultě umění a designu v Plzni), mohla jsem si ho navrhnout a vytvořit.

Mělo velký úspěch. Dokonce takový, že mě kamarádi požádali o návrh svatebního oznámení  i pro jejich den D. A tehdy jsem dostala nápad na založení Artypu.

Kač maluje nové ilustrace

 

Artyp vznikl v únoru 2017

Po několika letech tvoření především reklamní grafiky jsem prahla po volné a poetičtější tvorbě. Žádostí o svatební oznámení časem přibývalo, a tak vznikl Artyp. Přesně 1. února 2017 jsme spustili náš web s prvními návrhy svatebních oznámení. Pilně jsme pracovali a tajně doufali, že si k nám zákazník najde cestu. Povedlo se.

Tvoříme, malujeme a přidáváme další nové návrhy

Snažíme se přicházet s novými nápady. V naší nabídce dnes najdete nejen svatební oznámení, ale i pozvánky na nejrůznější oslavy a tiskoviny pro rodinné události. Stačí si vybrat.   

 

Mrkněte se do e-shopu

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Všechny šablony, do kterých vkládáme vaše texty, jsme vytvořili. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Díky tomuto systému šablon tvoříme originální pozvánky, které jsou finančně dostupné.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

    Karin a Adam

  • Oznámení i pozvánka vypadají naprosto skvěle. Lépe než jsem si představovala. Určitě vás doporučím dále. Opravdu skvělá práce, jsem nadšená a ráda, že jsem si vybrala právě vás. Děkuji mockrát.

    Linda Pešulová

  • Rádi bychom Vám ještě zpětně poděkovali za krásné svatební oznámení i pozvánky na hostinu. Máte moc krásnou tvorbu a pokud se naskytne příležitost, určitě Vás doporučíme :-)

    Ivana Jartymová

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu