Kontaktujte nás: info@artyp.cz
0 Kč

Vytvoříme pro vás svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny

 

Chci do e-shopu

Svatba, narození dítěte, křtiny, narozeniny...

O každé vaší údálosti dáme vědět světu

 

Chci do e-shopu

Vytvoříme tiskoviny pro všechny události. Stačí si vybrat

 

Grafický návrh na míru

Můžeme pro vás upravit vzor z nabídky, nebo vytvořit originální svatební oznámení na míru. Pokud jste si nevybrali ze šablon, které máme v e-shopu, nabízíme také tvorbu svatebních oznámení a jiných pozvánek na zakázku.

 

Úprava vzoru z nabídky eshopu

Součástí běžné objednávky je kromě úpravy textu na pozvánkách, také možnost změnit font, nebo barevnost motivu.

Většinou vznikne více verzí ať už z naší strany, protože nás napadne více variant řešení. Nebo na základě Vašich připomínek. Např.: Změna rozložení textu, výměna znaku & za srdíčko atd.

oznámení modro-meruňkové oznámení modré růže

V případě větších zásahů (dokreslení nových prvků, nebo přidávání prvků z jiných vzorů) je cena individuální podle časové náročnosti i celkového objemu objednávky. Obecně podléhá hodinové sazbě 400 Kč/h.

 

Svatební oznámení na míru (nebo jiné pozvánky)

Rádi pro vás vytvoříme vaše vlastní originální svatební oznámení.

Je pro nás velmi důležité, abychom mohli každé zakázce věnovat dostatek pozornosti a výsledek dopadl skvěle. Objednávejte tedy minimálně 4 týdny, před datem kdy chcete pozvánky rozdávat.

Co si můžete přát?

Vaši zakázku bude zpracovávat Kač. Je autorkou všeho co je možné objednat na našem webu, mělo by pro vás být snadné uvědomit si, jestli se vám tento její styl líbí. Ve stejném duchu bude pracovat i s vaším zadáním.

Nepracujeme s obrázkovými bankami. Všechny ilustrace si malujeme sami od první skici, po finální dokončování v grafickém programu na počítači. Vznikne tak neopakovatelný originál.

Budete chtít malované svatební oznámení s květy? Portrét snoubenců? Nebo něco originálního?

Kromě pozvánek ručně malovaných akvarelem nás můžete oslovit také s čistě typografickým zadáním (bez ilustrací). Rádi se pustíme do papírové skládačky, pozvánky s fotkou atd. Nabídnout můžeme také tisk metalickými barvami (zlacení) nebo tisk na průhledný papír. A pozvánky doplnit o průhledné přebaly, pečetě, či jiné dekorční prvky.

Portrétu snoubenců - svatební oznámení vytvořené na míru

Záloha

Po přijetí objednávky budeme požadovat zálohu ve výši 1000 Kč. Je tu, abychom věděli, že s vámi můžeme 100 % počítat a nebudou nás mrzet všechny odmítnuté zakázky na váš termín. Následně se záloha přemění ve skicovné. Zbytek ceny za práci bude účtován až po odsouhlasení návrhů a těsně před odesláním do tisku.

Průběh práce a časová náročnost

Po odsouhlasení zadání se Kač pustí do práce, bude malovat, kreslit a tvořit nejlepší možnou variantu vašeho oznámení. Pak vám pošle návrhy a bude čekat na vaše vyjádření. Následně budeme pokračovat v úpravách, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Tato část zabere cca 2-4 týdny, podle náročnosti zadání a množství úprav.

Tisk je možné rozdělit na dvě části. Např. menu a jmenovky je možné dokončit a vytisknout až cca 2 týdny před svatbou.

Tiskneme u profesionálního tiskaře, se kterým máme velmi dobré zkušenosti.

Cena grafického návrhu

Tvoříme vlastní ilustrace, které se po naskenování do počítače ještě upravují v grafickém programu. Poté se z nich seskládá potřebný motiv. Je třeba najít i vhodné písmo. Zpracovat všechny vaše připomínky a korektury, vytvořit všechny požadované druhy tiskovin od jmenovek až po menu.

Cena se odvíjí od složitosti a množství druhů tiskovin. Pouze typografické oznámení bude podstatně levnější než malované, ke kterému budeme tvořit také pozvánky na hostinu, jmenovky, samolepky a etikety.

Orientačně se cena návrhu svatebního oznámení pohybuje 1200-4000 Kč. Hodinová sazba je 400 Kč/h.

Konkrétní cenovou kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

Tvorba grafiky nezahrnuje cenu tisku. Orientačně to bude cca 50 % ceny tiskovin, které máme běžně v eshopu.

Jak objednat

Napište nám vaši představu na email: info@artyp.cz

Doplňte také, co všechno byste si přáli vytvořit. Konkrétní texty a počty kusů zatím vědět nemusíte.

Nezůstáváme pouze u pozvánek

Nebojte se nás oslovit i v případě jiných grafických projektů. Kač má zkušenosti s digitální i tiskovou grafikou. Mezi naše zákazníky patří například Pivovar Pivečka pro který tvoříme etikety na lahve.

Galerie svatebních oznámení na zakázku

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Všechny šablony, do kterých vkládáme vaše texty, jsme vytvořili. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Díky tomuto systému šablon tvoříme originální pozvánky, které jsou finančně dostupné.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

    Karin a Adam

  • Oznámení i pozvánka vypadají naprosto skvěle. Lépe než jsem si představovala. Určitě vás doporučím dále. Opravdu skvělá práce, jsem nadšená a ráda, že jsem si vybrala právě vás. Děkuji mockrát.

    Linda Pešulová

  • Rádi bychom Vám ještě zpětně poděkovali za krásné svatební oznámení i pozvánky na hostinu. Máte moc krásnou tvorbu a pokud se naskytne příležitost, určitě Vás doporučíme :-)

    Ivana Jartymová

Další reference najdete na našem Facebooku nebo od zákazníků na Fleru.

 

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu
 
 

Spolupracujeme s dalšími profesionály

 
AV your day
Veronika a její svatební tým. S nimi se vaše představy o svatbě stanou skutečností!