0 Kč

Jedinečné, ručně malované pozvánky pro Vaše výjimečné události.

Chci do e-shopu

Jedinečné, ručně malované pozvánky pro Vaše výjimečné události.

Na svatbu, narozeniny i křtiny.

Chci do e-shopu

Jedinečné, ručně malované pozvánky na svatbu, narozeniny i křtiny.
Stačí si vybrat

Grafický návrh na míru

Získejte více času na svatební přípravy. Svěřte nám svou představu o dokonalém svatebním oznámení a my se postaráme o zbytek.

Vytvoříme pro vás originální svatební oznámení na míru nebo pro vás upravíme některý vzor z naší nabídky v e-shopu. Ve stylu, který si zvolíte, rádi připravíme i další pozvánky či svatební tiskoviny na zakázku. Podívejte se, jak celý proces probíhá.

Úprava vzoru z nabídky e-shopu – text, font i barevnost

V ceně běžné objednávky je nejen úprava textu na pozvánkách, ale i případná změna fontu nebo barevnosti motivu dle vašich připomínek. Většinou posíláme více verzí svatebního oznámení, abychom vám ukázali i jiná možná řešení. Jedná se například o změnu rozložení textu, výměnu znaku „&“ za srdíčko apod.

Vůbec nám nevadí upravit šablonu pro jinou příležitost. Z oznámení může být pozvánka na oslavu narozenin a podobně.

V případě větších zásahů (dokreslení nových prvků, přidání prvků z jiných vzorů) je cena individuální. Odvíjí se od časové náročnosti i celkového objemu objednávky a podléhá hodinové sazbě 400 Kč/h.

oznámení modro-meruňkové oznámení modré růže

Bohužel moje kapacita věnovat se vašim projektům a malovat úplně nové vzory je velmi omezená. Zkuste se zamyslet, jestli by nestačilo upravit vám na míru některý z hotových návrhů.

Svatební oznámení a jiné pozvánky na míru

Vytvoříme pro vás osobité svatební oznámení. Nepoužíváme žádné obrázkové banky, všechny ilustrace jsou jedinečné.

Co si můžete přát?

Téměř cokoli. Malované oznámení s květy, portrét snoubenců, čistě typografické oznámení bez ilustrací aj. Vaši zakázku zpracuje Kač, která je autorkou všeho, co na webu Artyp.cz máme. Líbí se vám její styl? Skvěle. Ve stejném duchu bude pracovat i s vaším zadáním.

Všechny ilustrace si malujeme sami od první skici po finální dokončení v grafickém programu na počítači. Vznikne tak neopakovatelný originál.

Kromě pozvánek ručně malovaných akvarelem, se rádi pustíme i do papírové skládačky, pozvánky s fotkou apod. Mimoto nabízíme tisk metalickými barvami (zlacení) a tisk na průhledný papír. Pozvánky na svatbu lze doplnit také o průhledné přebaly, pečetě či jiné dekorační prvky.

Každé zakázce se věnujeme na maximum. Abychom měli dostatek času, objednávejte svá svatební oznámení a pozvánky minimálně 4 týdny před datem, kdy je chcete rozdávat.

 

Portrétu snoubenců - svatební oznámení vytvořené na míru

 

Záloha na grafický návrh

Po přijetí objednávky na individuální grafický návrh požadujeme zálohu ve výši 1000 Kč. Ta se následně změní ve skicovné. Zbytek ceny za práci účtujeme až po odsouhlasení návrhů, těsně před odesláním do tisku.

Průběh práce a časová náročnost

Po odsouhlasení zadání se pustíme do práce. Jakmile vytvoříme nejlepší variantu, pošleme vám návrhy a budeme čekat na vaše vyjádření. Poté budeme pokračovat v úpravách, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Tato část zabere cca 2-4 týdny podle náročnosti zadání a množství úprav. Po odsouhlasení návrhu, zašleme vše do tisku. Tiskneme u profesionálního tiskaře, se kterým máme velmi dobré zkušenosti.

Tisk je možné rozdělit na dvě části (svatební oznámení a následně tiskoviny pro svatební den).

Cena grafického návrhu

Cena se odvíjí od složitosti grafického návrhu a množství druhů objednaných tiskovin.

Orientačně se cena návrhu svatebního oznámení pohybuje 1200-4000 Kč. Hodinová sazba je 400 Kč/h.

U typografického oznámení (obsahuje pouze text) bude cena podstatně nižší než u malovaného, ke kterému vytvoříme například i další tiskoviny (pozvánky na hostinu, jmenovky, samolepky, etikety aj.).

Konkrétní cenovou kalkulaci vám zašleme na základě vaší poptávky.

Upozorňujeme, že tvorba grafiky nezahrnuje cenu tisku. Orientačně se cena za tisk pohybuje kolem cca 50 % z ceny tiskovin, které máme běžně v e-shopu.

Jak objednat grafický návrh na míru

Napište nám vaši představu na email: info@artyp.cz

Doplňte, co vše byste si přáli vytvořit, a ostatní již nechte na nás. Konkrétní texty a počty kusů zatím vědět nemusíte.

Nové grafické projekty jsou pro nás výzvou

Nebojte se nás oslovit i v případě jiných grafických projektů. Máme zkušenosti s digitální i tiskovou grafikou. Mezi naše zákazníky patří například Pivovar Pivečka, pro který tvoříme etikety na lahve.

Galerie svatebních oznámení, které jsme vytvořili na zakázku

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Každou šablonu, do které vkládáme vaše texty, pečlivě vytváříme. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Tento systém šablon nám umožňuje vytvářet originální pozvánky, které zůstávají cenově dostupné, aniž bychom ubrali na jejich kvalitě.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

    Karin a Adam

  • Velice Vám děkujeme za Vaši vstřícnost, individuální přístup, trpělivost a za kvalitu jakou jsou oznámení zpracována. Oznámení vypadají přesně podle našich představ, jsou jemná a originální... Budeme mít díky Vám krásnou vzpomínku na Náš den.

    Lenka Lísková

  • Tak už máme svatební oznámení doma a chtěli bychom vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vše je perfektní, od samotného návrhu, přes papír až po pečlivé balení :) ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků!

    Simona a Jakub

Další reference najdete na našem Facebooku nebo od zákazníků na Fleru.

 

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu
 
 

Spolupracujeme s dalšími profesionály

 
AV your day
Veronika a její svatební tým. S nimi se vaše představy o svatbě stanou skutečností!