Kontaktujte nás: info@artyp.cz
0 Kč

Objednávka, doprava a platba

Objednávka

1. Vyberte si šablonu produktu. Do této šablony vložíme vámi vybrané texty a graficky i typograficky celé oznámení doladíme. Inspiraci pro text můžete získat na našem blogu. Po přijetí objednávky ji zkontrolujeme a případně se vám ozveme, pokud bude něco chybět ;). 

2. Texty napište do sekce "Poznámka" v nákupním košíku (objednávce). Pokud máte speciální přání, napište nám ho. Ozveme se vám, jestli je to možné. Fotky či případné nákresy posílejte na email: kuba@artyp.cz.

Oznámení s fotkou - Bohužel do objednávky v našem eshopu není možné vkládat přílohy. Pokud máte objednaný produkt, pro který potřebujeme fotku ozveme se vám na uvedený email po přijetí objednávky. Případně nám ji můžete poslat na email kuba@artyp.cz

4. Oznámení vám vytvoříme do 14 dní od přijetí platby na náš účet. Nejdříve Vám zašleme náhled ke schválení a případně ho upravíme dle vašich připomínek. Následně připravíme pro tisk a pošleme do profesionální tiskárny. 

Doprava 

Tiskoviny zabalíme a odesíláme Českou poštou. Od zaplacení až po zazvonění pošťákem to stihneme do 14 dnů.

Poštovné:  80,- Kč

Při ceně objednávky od 1200 Kč je poštovné ZDARMA.

Platba

Bezhotovostně převodem na účet. Vaši objednávku zpracujeme do 14 dnů od zaplacení.

Číslo účtu: 1181089028/3030
Variabilní symbol: uveďte číslo objednávky

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Oznámení dnes přišla a jsou krásná, moc děkujeme, i za tu rychlost!

    Michaela Černá

  • Dobry večer,ano dnes jsem si balicek vyzvedla na poště. Oznámení i pozvanka vypada naprosto skvěle. Lépe nez jsem si predstavovala. Určitě vas doporucim dále. Opravdu skvělá prace, jsem nadšená a rada, ze jsem si vybrala právě vás. Děkuji mockrát Hezky večer

    Linda Pešulová

  • Rádi bychom Vám ještě zpětně poděkovali za krásné svatební oznámení i pozvánky na hostinu. Máte moc krásnou tvorbu a pokud se naskytne příležitost, určitě Vás doporučíme :-)

    Ivana Jartymová

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu