0 Kč

Jedinečné, ručně malované pozvánky pro Vaše výjimečné události.

Chci do e-shopu

Jedinečné, ručně malované pozvánky pro Vaše výjimečné události.

Na svatbu, narozeniny i křtiny.

Chci do e-shopu

Jedinečné, ručně malované pozvánky na svatbu, narozeniny i křtiny.
Stačí si vybrat

Svatební oznámení s průhledným přebalem a pečetí

Výjimečné a něžné

Jestli něco svatebnímu oznámení dodá na výjimečností a něžnosti, tak to určitě zabalení do průhledné obálky a zapečetění voskem. Já se do tohoto zahraničního trendu zamilovala a chtěla bych tuto nádheru nabídnout i našim nevěstám.

svatebni pecet s vetvickou bilasvatební oznámení s prhledným přebalem a provázkem  obálka s pečetí 

Dostupnost a cena

S ručním skládáním průhledné obálky i vytvářením voskových pečetí jsme začali velmi pozvolna a v omezeném množství. Postupně se poptávka rozrůstala a tak jsme investovali do materiálu na výrobu, rozšířili nabídku barev i pečetních raznic. Průhledné přebaly a svatební pečetě jsme zařadili do našeho sortimentu natrvalo. Nyní jsme schopní vyhotovit vám objednávku do 10 dnů.

Pečeť

K dispozici máme tyto barvy vosku: zlatá, stříbrná, bronz, latté káva, červená, fialová, zelená, oranžová, růžová a bílá. Všechny jsou v perleťovém provedení. Nově máme i bílý vosk bez perleti. A díky tomu, že pečetní vosk už je dostupný i v českých eshopech, můžeme vám objednat barvu na přání. 

Pečeť je na zadní straně opatřena lepítkem, které snadno sejmete a pečeť jednoduše přilepíte, kam potřebujete. Obálka, na které je pečeť s lepítkem se dobře otevírá (narozdíl od pečetění přímo na obálku).

Jsme také schopní a ochotní tvořit pečetě z vaší vlastní pečetní raznicí. Cena je stejná jako u raznic z naší nabídky, protože je ohodnocen materiál a práce strávená ruční tvorbou pečetí.  

Pečeť s větvičkou 

Vaše pozvánky můžeme zabalit do průhledného přebalu a zapečetit voskem s větvičkou. Pokud má být pečeť s větvičkou na obálce, pak bychom dělaly pečetě zvlášť a přidali na ně lepítko. S obojím máme zkušenosti.

Skvělé jsou třeba Šater (nevěstin závoj) a Statice, které po vysušení nemění tvar a jen tak se nerozdrobí. Obě lze sehnat ve více barvách.

Průhledný přebal

Dodává něžný nádech a prakticky sváže všechny přiložené kartičky do jednoho balíčku. Hezké a jednoduché je svázat ho nití, provázkem, stužkou, nebo přelepit pečetí. Přidat můžete i sušené květy. 

V nabídce máme nachystané transparentí přebaly na kartičky o velikosti A6, ale nebojte se napsat si o vlastní rozměr.

 

Můžete objednat přes náš e-shop: Svatební pečeť  a průhledný přebal. Nebo nám jednoduše napište email a my se vám budeme věnovat.

 

vzornik-pecetidel-artyp-svatebni-pecet-pecetni-raznice-vosk.jpg barvy vosku svatebních pečetí

 

"Krásné pozvánky nejsou pouze prvním vyjádřením vaší lásky, ale také něčím, co si vaši blízcí s radostí vystaví a bude zdobit jejich domov po mnoho dalších let."

Stačí si jen vybrat z našich ručně malovaných designů.

 

Mrkněte se do e-shopu

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Každou šablonu, do které vkládáme vaše texty, pečlivě vytváříme. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Tento systém šablon nám umožňuje vytvářet originální pozvánky, které zůstávají cenově dostupné, aniž bychom ubrali na jejich kvalitě.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

    Karin a Adam

  • Velice Vám děkujeme za Vaši vstřícnost, individuální přístup, trpělivost a za kvalitu jakou jsou oznámení zpracována. Oznámení vypadají přesně podle našich představ, jsou jemná a originální... Budeme mít díky Vám krásnou vzpomínku na Náš den.

    Lenka Lísková

  • Tak už máme svatební oznámení doma a chtěli bychom vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vše je perfektní, od samotného návrhu, přes papír až po pečlivé balení :) ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků!

    Simona a Jakub

Další reference najdete na našem Facebooku nebo od zákazníků na Fleru.

 

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu
 
 

Spolupracujeme s dalšími profesionály

 
AV your day
Veronika a její svatební tým. S nimi se vaše představy o svatbě stanou skutečností!