0 Kč

Jedinečné, ručně malované pozvánky pro Vaše výjimečné události.

Chci do e-shopu

Jedinečné, ručně malované pozvánky pro Vaše výjimečné události.

Na svatbu, narozeniny i křtiny.

Chci do e-shopu

Jedinečné, ručně malované pozvánky na svatbu, narozeniny i křtiny.
Stačí si vybrat

7 kreativních způsobů, jak využít svatební knihu

Svatební den je jedinečnou událostí plnou radosti, lásky a nezapomenutelných okamžiků. A co kdybyste mohli tyto vzpomínky uchovat v jedinečné a kreativní podobě? Představte si svou vlastní svatební knihu hostů, která nebude jen na podpisy a vzkazy, ale společným dílem s přidanou hodnotou. Zde máte 7 kreativních způsobů, jak mohou hosté knihu využít a zábavně zaznamenat nezapomenutelné chvíle.

 1. Galerie vzkazů a obrázků: Nechte hosty psát vzkazy a kreslit do knihy. Vytvořte tak nezapomenutelnou galerii lásky a podpory od vašich nejbližších.
 2. Tipy a rady od hostů: Vytvořte stránky s prostorem pro tipy a rady od hostů – od životních moudrostí po vtipné nápady na šťastné manželství.
 3. Tematické stránky a aktivity: Přidejte do knihy stránky s různými tématy, například "Naše oblíbené společné zážitky" nebo "Naše první setkání". Hosté mohou sdílet své příběhy spojené s daným tématem.
 4. Fotokoutek: Vytvořte speciální koutek s fotoaparátem nebo fotokoutkem a umožněte hostům vytvořit okamžité vzpomínky, které následně vloží přímo do knihy.
 5. Svatební hry a výzvy: Nachystejte do knihy hry a výzvy pro hosty, například "Napište nám nejlepší radu do manželství" nebo "Vytvořte kresbu nevěsty a ženicha". To přidává do knihy lehkost a zábavu. Hry přizpůsobte vlastním zájmům např. pokud jste pár nadšený do vaření, můžete vložit do knihy stránky s místem pro recepty nebo rady do kuchyně.
 6. Cestovatelská kniha: Pokud máte svatební hosty z různých koutů světa (nebo země), můžete vytvořit "cestovatelskou knihu". Každý host může přidat vzkaz a pozdrav ze svého domova, vytvářející tak barevnou mapu vzpomínek.
 7. Překvapení pro novomanžele: Zůstane-li kniha překvapením pro novomanžele, můžete vložit do knihy dopisy nebo vzkazy od přátel a rodiny ještě před svatbou.

 

Vyzkoušejte některé z těchto nápadů a uvidíte, jak se vaše kniha stane cenným artefaktem vašeho svatebního dne. Každý vzkaz, každý obrázek a každý tip přispěje k jedinečnému příběhu vaší lásky, který můžete sdílet s generacemi. Svatební den může být mnohem víc než jen jednodenní událost – může to být začátek nekonečného dobrodružství, které si budete pamatovat prostřednictvím těchto krásných knih.

Udělejte váš den nezapomenutelným – objednejte si svou knihu ještě dnes.

Náhled designů

Mrkněte se do e-shopu

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Každou šablonu, do které vkládáme vaše texty, pečlivě vytváříme. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Tento systém šablon nám umožňuje vytvářet originální pozvánky, které zůstávají cenově dostupné, aniž bychom ubrali na jejich kvalitě.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

 • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

  Karin a Adam

 • Velice Vám děkujeme za Vaši vstřícnost, individuální přístup, trpělivost a za kvalitu jakou jsou oznámení zpracována. Oznámení vypadají přesně podle našich představ, jsou jemná a originální... Budeme mít díky Vám krásnou vzpomínku na Náš den.

  Lenka Lísková

 • Tak už máme svatební oznámení doma a chtěli bychom vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vše je perfektní, od samotného návrhu, přes papír až po pečlivé balení :) ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků!

  Simona a Jakub

Další reference najdete na našem Facebooku nebo od zákazníků na Fleru.

 

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu
 
 

Spolupracujeme s dalšími profesionály

 
AV your day
Veronika a její svatební tým. S nimi se vaše představy o svatbě stanou skutečností!