Kontaktujte nás: info@artyp.cz
0 Kč

DIY – Jak vylepšit svatební oznámení

Tvoříme pro Vás jednoduchá svatební oznámení, které je možné velmi jednoduše dotvořit a získat tak jedinečné a originální pozvánky. My nemáme ambice nabízet i tuto službu, protože nevěsty jsou obvykle duše tvořivé a co bychom museli nacenit jako ruční práci navíc, zvládnou hravě samy. Přinášíme Vám proto pár nápadů a typů.

Jak vylepšit svatební oznámení

Převažte oznámení stužkou

Nejjednodušší možný způsob, jak k oznámení upevnit pozvánku na hostinu. S použitím saténové stužky bude oznámení vypadat více elegantně, nebo naopak s lýkovým motouzem rustikálně.

Na ptáčkové oznámení jsem použila krajku, kterou jsem omotala přes oznámení a pak uprostřed svázala tenkou stužkou na mašličku.

Svatební oznámení rustikální s provázkemsvatební oznámení s krajkou

Doplňte lístečkem s ručně psaným textem nebo obrázkem

Bude vám stačit tvrdší papír, nůžky a fix. Pokud si troufáte, zkuste pero a tuš. Vytvořte si jednoduché lístečky s iniciály, jmény snoubenců nebo citátem. Pro docílení dokonalého tvaru lístečku obkreslete vykrajovátka, pokud chcete kolečko, stačí doma najít nějaký vhodný předmět (třeba krém). Dírku do papíru tvořte silnější jehlou. Papír si položte na měkkou podložku (např. složený ručník) a vpíchněte.

svatební oznámení doplněné lístečkem

Pro obrázek srdíčka jsem použila akvarelové pastelky. Nejdříve malujete jako pastelkou a pak obrázek jen obtáhnete mokrým štětcem, který srdíčko promění z kresleného v malované.

Jednoduché je i připevnění papíru jako pásky. Proužek papíru slepte na rubu pomocí tuhého lepidla (takové to obyčejné, kancelářské). Já mám ráda od značky Kores, protože hezky drží.

Svatební oznámení se stužkou a srdíčkemsvatební oznámení doplněné o citát

Navažte větvičku

Obtočte stužku kolem oznámení a zafixujte jedním uzlíkem. Pak už můžete pohodlně navázat větvičku a vytvořit mašli, aniž by vás to stálo všechny nervy.

svatební oznámení s levandulovou větvičkousvatební oznámení s větvičkou

Obálky zapečeťte voskem

Pečetní vosk může být jednoduchým a netradičním prvkem vašeho oznámení. Pečetidlo se dá koupit univerzální, nebo nechat vyrobit na míru. Já použila kovový knoflík. A musím přiznat, že tenhle způsob zalepování obálek mě bavil :)

obálka zalepená pečetním voskemobálka zapečetěné pečetním voskem

 

 

Naše nabídka svatebních oznámení

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Oznámení dnes přišla a jsou krásná, moc děkujeme, i za tu rychlost!

    Michaela Černá

  • Dobry večer,ano dnes jsem si balicek vyzvedla na poště. Oznámení i pozvanka vypada naprosto skvěle. Lépe nez jsem si predstavovala. Určitě vas doporucim dále. Opravdu skvělá prace, jsem nadšená a rada, ze jsem si vybrala právě vás. Děkuji mockrát Hezky večer

    Linda Pešulová

  • Rádi bychom Vám ještě zpětně poděkovali za krásné svatební oznámení i pozvánky na hostinu. Máte moc krásnou tvorbu a pokud se naskytne příležitost, určitě Vás doporučíme :-)

    Ivana Jartymová

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu