0 Kč

Svatba, narozeniny, křtiny...
Vytvoříme pozvánky pro Váš den.
Stačí si vybrat

Chci do e-shopu

Svatba, křtiny, narozeniny...

Vytvoříme pozvánky pro Váš den

Chci do e-shopu

Vytvoříme pro Vás svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny.
Stačí si vybrat

DIY – Jak vylepšit svatební oznámení

Tvoříme pro vás jednoduchá svatební oznámení, která je možné velmi jednoduše dotvořit. Inspirujte se a získejte jedinečné a originální svatbní pozvánky. Vše hravě zvládnete sami.  

Nevěsty jsou obvykle duše velmi tvořivé, a proto nemáme ambice nabízet i tuto službu. Naopak vám rádi poskytneme několik rad a tipů, aby vaše svatební oznámení bylo naprosto dokonalé a podle vašich představ. Tak jdeme na to.

Detaily jsou důležité. Stačí málo a vaše oznámení bude vypadat ohromně. Tady je pár ukázek.

Jak vylepšit svatební oznámení

Převažte oznámení stužkou

Nejjednodušší způsob jak upevnit pozvánku na hostinu k oznámení je pomocí stužky, provázku či krajky. S použitím saténové stužky bude oznámení vypadat více elegantně a s lýkovým motouzem zase rustikálně. Záleží na vás, do jakého stylu ladíte svou svatbu.

Na oznámení s ptáčky jsem například použila krajku, kterou jsem omotala přes oznámení a uprostřed svázala tenkou stužkou na mašličku.

Svatební oznámení rustikální s provázkemsvatební oznámení s krajkou

Doplňte lísteček s ručně psaným textem nebo obrázkem

Jednoduché lístečky s iniciály, jmény snoubenců nebo oblíbeným citátem si vytvoříte snadno. Bude vám stačit tvrdší papír, nůžky a fix. Pokud si troufáte, zkuste i pero a tuš.

Pro docílení dokonalého tvaru lístečku můžete obkreslit například vykrajovátko. Když chcete tvar kolečka, stačí doma najít nějaký vhodný předmět (třeba krém). Dírku do papíru pak tvořte silnější jehlou. Papír si položte na měkkou podložku (např. složený ručník) a vpíchněte.

 

4 ukázky ručně dělaného lístečku

svatební oznámení doplněné lístečkem

Pro obrázek srdíčka jsem použila akvarelové pastelky. Nejdříve malujete jako pastelkou a pak obrázek obtáhnete mokrým štětcem, který srdíčko promění z kresleného na malované.

Jednoduché je i připevnění papíru jako pásky. Proužek papíru s textem pouze slepíte na rubu pomocí tuhého lepidla (stačí i obyčejné, kancelářské). Já mám ráda od značky Kores, protože hezky drží.

Svatební oznámení se stužkou a srdíčkemsvatební oznámení doplněné o citát

Navažte větvičku

Své oznámení můžete ozvláštnit i navázáním větvičky. Obtočte stužku kolem oznámení a zafixujte ji jedním uzlíkem. Pak už jen pohodlně navažte větvičku a vytvořte mašli.

svatební oznámení s levandulovou větvičkousvatební oznámení s větvičkou

Obálky s voskovou pečetí

Zajímavým a netradičním prvkem vašeho oznámení může být i pečetní vosk. Pečetidlo se dá koupit univerzální, nebo si ho lze nechat vyrobit na míru. Já jsem u tohoto příkladu použila obyčejný kovový knoflík a musím se přiznat, že tento způsob zalepování obálek mě moc bavil. Zkuste to taky. :)

NOVINKA Profesionálně zpracované pečetě, které jsou rovnou nachystané k nalepení, si můžete objednat u nás na eshopu. Z našeho množství barev vosku a vzorů pečetidla si určitě vyberete.

obálka zalepená pečetním voskemobálka zapečetěné pečetním voskem

 

 

Vše, co vidíte, vám rádi vytvoříme

 

Mrkněte se do e-shopu

O Artypu - separator

Malujeme, kreslíme a tvoříme pro vás

Všechny šablony, do kterých vkládáme vaše texty, jsme vytvořili. Kač připravuje každý návrh mnoho hodin, aby byl perfektní. Díky tomuto systému šablon tvoříme originální pozvánky, které jsou finančně dostupné.

 

Přečtěte si o nás víc

Reference

Nadšení a ohlasy našich zákazníků nám dodávají energii do další práce

Co o nás říkají?

  • Kuba a Kač nám vytvořili nádherné svatební oznámení, komunikace s nimi byla skvělá, rychlá a pohodová. Balíček jsme dostali krásně zabalený s osobním přáníčkem. Je vidět, že to, co dělají, dělají oba s radostí! Moc děkujeme!

    Karin a Adam

  • Velice Vám děkujeme za Vaši vstřícnost, individuální přístup, trpělivost a za kvalitu jakou jsou oznámení zpracována. Oznámení vypadají přesně podle našich představ, jsou jemná a originální... Budeme mít díky Vám krásnou vzpomínku na Náš den.

    Lenka Lísková

  • Tak už máme svatební oznámení doma a chtěli bychom vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vše je perfektní, od samotného návrhu, přes papír až po pečlivé balení :) ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků!

    Simona a Jakub

Další reference najdete na našem Facebooku nebo od zákazníků na Fleru.

 

A jaké oznámení potřebujete vy?

Chci do e-shopu
 
 

Spolupracujeme s dalšími profesionály

 
AV your day
Veronika a její svatební tým. S nimi se vaše představy o svatbě stanou skutečností!